Chcesz kupić tabliczki na drzwi? Odwiedź ten adres

W każdym budynku znajduje się wiele najróżniejszych pomieszczeń, które mają mniejsze lub większe znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym charakteryzują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie są stosowane?

Właściwe oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi sklep, przedszkole, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie sali, która na dany moment jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, biur oraz banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego wyszukania pokoju, w którym służbowe obowiązki realizuje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać znajdujący się na nich napis. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy dochodzi do odejścia pracownika, opis na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić niemałą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznakować punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są aktualnie bardzo popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem wyjątkowo przejrzysty. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]