Biżuteria korzystnie wygląda tylko wówczas, kiedy jest odpowiednio skomponowana z innymi częściami oraz kreacją. Dobranie kolczyków, naszyjnika lub pierścionka jest rzecz jasna w zasięgu możliwości, ale potrzeba do tego sporego wyczucia stylu, a nierzadko również zakupu dodatkowej ozdoby. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem okaże się zakup kompletu biżuterii – zwykle srebrnej, jak również platynowej czy wyprodukowanej z alternatywnych surowców. Nabywając zestaw biżuterii dostaniemy gwarancję tego, że jej różne części zawsze będą się dobrze łączyły. Na co zwrócić uwagę przy kupnie kompletów biżuterii srebrnej lub tej z innych kruszców?

Komplety biżuterii srebrnej – styl jest najistotniejszy

Kupując komplety biżuterii srebrnej, pamiętajmy, iż kolczyki czy pierścionki w szczególności muszą korelować z naszym sposobem noszenia się. Jeżeli lubimy eleganckie stroje, warto kupić do nich eleganckie wisiorki. Do strojów bardziej casualowych, dobrym wyborem okażą się z pewnością minimalistyczne komplety biżuterii srebrnej. Przy wyborze biżuterii warto oprócz tego zastanowić się, czy kształty biżuterii komponują się z kształtem danej twarzy.

Komplety biżuterii srebrnej i – jakie kamienie?

Należy jednak zdać sobie sprawę, że w sklepach dostępne są tak komplety biżuterii srebrnej, jak i inne, wyprodukowane z pozostałych kruszców. Na specjalne okazje bez wątpienia doskonale sprawdzą się broszki lub naszyjniki, natomiast do pracy najlepiej nosić mało krzykliwe zestawy ze srebra z takimi ozdobami jak kryształki Swarovskiego bądź kolorowe szkło.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]