Dowiedz się więcej o wisiorkach

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta lubi mieć na sobie unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą pozwolić sobie na luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go zrobiono. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, z całą pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór jest również jeśli mówimy tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]