Kolczyki zamówisz na www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej wybieranych przez panie elementów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – wyjątkowo wzniosłą i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane i w jakich sklepach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, jak również wytworne. Równie często kupowane są długie kolczyki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być wysadzane drogocennymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia – najbardziej gustowne wykonano techniką matowienia.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się perfekcyjnie, musimy dokładnie je pielęgnować i systematycznie eliminować najmniejsze zabrudzenia. Należy odkurzać je co jakiś czas suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych metod polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle rysują delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.