Szukasz kolczyków z koralem? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii powinny znajdować się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są od wielu wieków. Mówi się, że eliminują tendencje samobójcze. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada również właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Do czego najlepiej pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten rodzaj biżuterii można nosić codziennie, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi twarz, a w połączeniu z letnią spódnicą doda Ci kobiecości.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]