Jeśli chcesz kupić kolczyki na sztyftach, kliknij tutaj.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich zrobienia metal, wzór i szlachetne kamienie, ale także typ zapięcia. Na rynku dostępne są różne typy mocowań – na przykład długie bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla tych Pań, które cenią minimalizm oraz wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie istotna jest również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe imprezy i te, które śmiało można nosić na spotkania z przyjaciółmi.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale eleganckich kreacjach – ich dopasowanie upraszczają niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do zwykłych strojów. Do biura warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają niemal równie korzystnie, co prawdziwe, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną główką.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]