Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, że na rozmowę z adwokatem można bez trudu dotrzeć z każdej części miasta, jak również pozostałych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą najczęściej osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty frankowe. Są to także przedsiębiorcy, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria ma duże doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finansowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, które mają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania bądź unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.