Sprawdź więcej informacji o automatycznej obsłudze należności na https://flobo.io.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, wyjątkowo wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim biznesie

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to praktyczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, tym samym doskonale sprawdzi się w szkołach prywatnych albo językowych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]