Instalacje teletechniczne. Rzetelną pomoc fachowców w tej dziedzinie otrzymasz na telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT.

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to potężna infrastruktura obejmująca mnóstwo rozmaitych modułów – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W Polsce istnieją fachowe firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi proponują i z urządzeń składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – w szpitalach i wieżowcach

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy takie jak: anteny naziemne, uchwyty antenowe, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, wzmacniacze kaskadowe, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są również wzmacniacze magistralne, kable światłowodowe, transmodulatory i odbiorniki optyczne. Urządzenia tego typu instalowane są na budynkach użyteczności publicznej, w szpitalach i domach wielorodzinnych. Podmioty specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się z kolei przede wszystkim rozplanowywaniem sieci i produkowaniem poszczególnych urządzeń. Sieci teletechniczne opierają się na wytrzymałych komponentach i specjalistycznym montażu – dlatego niezbędne jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – najwyższej jakości urządzenia

Konieczne jest również, aby sieci kablowe były zgodne z stanowionymi przez prawo warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać nieruchomości i ich położenie. Z tego też powodu potrzebne jest wsparcie techniczne fachowych przedsiębiorstw, które zagwarantują stosowne narzędzia a także zaoferują najwyższej klasy moduły dobrane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne często potrzebują też konserwacji, a zatem niezwykle duże znaczenie ma opieka gwarancyjna. Jej odbiorcami są zazwyczaj inwestorzy budowlani.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]