Dostawca silników prądu stałego - bezkonkurencyjną ofertę poznasz na https://ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych DC, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się dużą niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Firma Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]