Chcesz nabyć skrzynkę teletechniczną? Sprawdź https://telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo praktyczne. W sprzedaży znajdziemy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i na zewnątrz

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana ze wzmocnionego metalu i posiadać odpowiednie szczeliny, które pełnią rolę wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. U dystrybutorów znajdziemy dwa zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz budynków, która musi być wytrzymała na ingerencje osób trzecich, jak również ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz nieruchomości, w której zlokalizowane są kluczowe przewody – tj. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, rozgałęźniki. Moduły w środku skrzynki można zainstalować na przykład na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Ważnym elementem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. Specjalne zamki świetnie spełniają swoją funkcję. To istotne również w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Nie można zapominać też o uporządkowaniu kabli – do tego celu montuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dostosujemy je do naszych potrzeb.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]