Tu znajdziesz więcej szczegółów o digital painting kurs.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w branży reklamowej, filmowej i sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także edytować grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, filmem i reklamą.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797 274 186
E-mail: [email protected]