Kurs modelowania 3D - na tej stronie znajdziesz korzystną ofertę.

Świat grafiki nieprzerwanie się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik preferując kreowanie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie wielkich kosztów – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest zupełnie darmowy.

Nauka modelowania 3D samemu bywa frustrująca

Korzystania z każdego oprogramowania można nauczyć się samemu, aczkolwiek proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko jest niezmiernie irytujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie osobom, które dopiero poznają Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego program dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy wymagają dopracowania i sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, aby odbywał się on w niewielkich grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży projektowej i gier komputerowych

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które później można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu hobbyści oraz artyści, którzy pragną poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności bądź znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]