Odwiedź https://k-myk.pl. Skorzystaj z doświadczenia fachowców z agencji reklamowej Kraków

Działania marketingowe winny stanowić ważny element kreowania rozpoznawalności firmy bez względu na to czy jesteśmy wytwórcą, usługodawcą czy właścicielem sklepu. Większe przedsiębiorstwa oraz korporacje mają środki finansowe na organizację i opłacanie swoich działów ds. reklamy, tymczasem niewielkie firmy, które okazjonalnie prowadzą akcje promocyjne, najczęściej szukają pomocy u zewnętrznych agencji marketingowych.

Co można zlecić agencji marketingowej?

Agencja reklamowa to zespół kreatywnych osób z ogromnym doświadczeniem, posiadających wiele umiejętności z zakresu marketingu. Dzięki współpracy z zawodowcami doskonale orientującymi się zarówno w obszarze kampanii reklamowych w sieci (kanały social media, klipy i animacje viralowe), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki (także przygotowanie do druku), agencja marketingowa zapewnia klientom wszechstronną obsługę. Nowe firmy mogą zamówić stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i wzorami akcydensów (obwoluty, papier firmowy oraz wizytówki), a te które dysponują już swoim logo mają pewność, iż zostanie ono prawidłowo zastosowane w trakcie tworzenia materiałów promocyjnych – plakatów, stoisk targowych, ulotek bądź billboardów. Agencja marketingowa przygotuje również przyciągające, unikalne teksty na stronę internetową zleceniodawcy, jak również opracuje strategię interakcji z klientami poprzez najpopularniejsze portale, takie jak Twitter, Facebook lub Instagram.

Do jakich firm kierowana jest oferta agencji marketingowej?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe adresowane są zwłaszcza do przedsiębiorstw, które nie mają własnego działu promocji. Nie znaczy to jednak, iż to jedyny model kooperacji. Praca agencji częstokroć polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie zespołowi ds. reklamy i marketingu. Jeśli więc nie ma on praktyki w organizacji targów, konferencji czy spotkań z klientami wymagających przeważnie wielopoziomowego planowania, te obowiązki można powierzyć zewnętrznej agencji reklamowej. Może ona także posłużyć za narzędzie wspomagające tworzenie wykwalifikowanego i zgranego teamu pracowników – należy zlecić jej opracowanie planu szkoleń czy też organizację wyjazdu integracyjnego. Na rynku działają tysiące agencji reklamowych, należy jednakże nawiązywać współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do szerokiego grona wykwalifikowanych ekspertów. Umożliwi to powierzenie wszystkich czynności reklamowych jednej agencjii w rezultacie – łatwiejszą kontrolę nad wizerunkiem firmy oraz integralnością kampanii.

Siedziba:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]