Panoramy sferyczne wnętrza firmy. Zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/, aby skorzystać z doświadczenia specjalisty.

Panoramy sferyczne to bardzo atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda prezentowania pomieszczeń lokali usługowych czy przedsiębiorstw. Zwykle spotykamy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz użyć zdjęcia 360 stopni do wyróżniania Twojej marki? Zalecenia prezentujemy w dalszej części tekstu.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne obracanie fotografii wywołuje doznanie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają obejrzenie lokalu, budynku lub nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyne co różni je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych to opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a następnie manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na wyróżnianie Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hotelu czy biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej interesująca oraz pomaga szczegółowo poznać oglądane miejscem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie do oferowanych przez nas usług, co zaowocuje dużo większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto opublikować na Facebooku szczególnie gdy prowadzimy biznes, który bazuje na komfortowych pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Do opracowania panoram sferycznych zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, niemniej jednak do celów marketingowych warto zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania wysokiej jakości zdjęć, które w dodatku będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się tylko Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali określoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]