Jeśli potrzebujesz zamówić promocję firmy w Mapach Google, skieruj się na http://tinyurl.com/y4p3wk7a

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach istotny punkt reklamy marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od tego momentu będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych usług, firm bądź marek. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba wykonać kilka kolejnych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce Google adresu www naszej strony internetowej, wszelkich aktualnych informacji, odpowiedniej prezentacji firmy i umieszczenie estetycznych fotografii. Istnieje również inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało firm go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer VR – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasz lokal bądź biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak mało firm postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma wiele zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, szybciej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na wykonanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]