Na www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/ znajdziesz profesjonalistów, którzy sporządzą dla Ciebie projekt gazety.

Gazeta firmowa to wspaniały sposób komunikacji wewnętrznej, ale również działanie wykraczające poza mury firmy. Zobaczmy więc, jakie materiały można umieścić w takiej broszurce i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – biuletyn wewnętrzny i zewnętrzny

Firmowy biuletyn może pełnić 2 funkcje. Kluczową jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o sukcesach, pochwalenie się wzrastającymi osiągami, wywiady z przodującymi pracownikami. Tego typu broszury mają istotny wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, bowiem wspaniale dopingują ekipę. Dzięki temu pracownicy są bardziej skłonni do współpracy ze sobą, czują więź z zespołem, a ich rutynowe działania zapewniają im więcej satysfakcji. Statystyki wskazują, że korporacyjny biuletyn sprawia, że członkowie ekipy czują się bardziej odpowiedzialni za wytwarzane towary, podnosi się też jakość pracy. Dużą zaletą jest także poprawianie kanałów przepływu informacji pomiędzy pionami, które bywają główną przyczyną nieporozumień w wielu korporacjach. Firmowy biuletyn zapewnia również stuprocentową jawność działań zakładu.

Projekt gazety – podnieś sprzedaż

Oczywiście gazeta firmowa to też wspaniała forma reklamy. Magazyn dociera do odbiorców takich jak: klienci, firmy konkurencyjne, partnerzy firmy, uczniowie. Gazeta firmowa dzięki temu rozpowszechnia działania naszego przedsiębiorstwa, zwiększa zyski, a także wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o wydawaniu firmowego biuletynu musimy przede wszystkim zebrać redaktorów oraz przemyśleć kwestie związane z wydawaniem broszury. Można w tym zakresie skorzystać z usług profesjonalistów (np. studiów graficznych), którzy stworzą projekt gazety, określą wygląd gazetki i zajmą się kwestiami technicznymi. gazeta firmowa z pewnością okaże się sukcesem.

Siedziba:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]