Filmowanie imprez, wydarzeń oraz eventów to bardzo efektywny sposób na wypromowanie naszego biznesu, usług bądź produktów. Profesjonalnie wykonany film przyciąga uwagę nowych klientów i doskonale buduje pożądany wizerunek marki. W ostatnich latach bardzo popularne staje się filmowanie konferencji, akcji reklamowych, targów i wszelkich imprez masowych lub plenerowych, a na rynku funkcjonuje sporo profesjonalnych firmwykorzystujących wysokiej jakości kamery oraz inne urządzenia do produkcji klipów.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na filmowanie eventów?

Filmowanie wydarzeń i imprez to perfekcyjny sposób na zarejestrowanie unikatowej atmosfery oraz przebiegu danego wydarzenia. Kreatywnie zmontowany materiał filmowy może nakłonić potencjalnych uczestników do partycypacji w przyszłej edycji wydarzenia, a sponsorów – do inwestycji w przedsięwzięcie. Relacja wideo znacznie lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż foldery, statyczne materiały reklamowe czy tradycyjne ulotki. Tę metodę promocji można także użyć online – na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij zawodowców

Profesjonalny i rzetelny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu filmy eventowe przykuwają spojrzenia i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem imprez wykorzystują w swojej pracy m.in. wysokiej jakości lustrzanki cyfrowe rejestrujące filmy w formacie 4K, kamery sportowe, drony do filmowania ujęć z lotu ptaka czy stabilizatory obrazu, a to tylko nieznaczny ułamek sprzętugwarantującego znakomitą jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem stosują również najlepsze oprogramowanie do montażu klipów.