Jeżeli chcesz zamówić pozycjonowanie stron Kraków, zajrzyj na seo4.net

Powszechność internetu oraz łatwość użycia go do wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każda marka chce obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, które świadczą usługi jedynie na niewielkim obszarze albo wręcz w jednym mieście, np. w Szczecinie albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług używają najczęściej fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę jakiegoś miasta, jak np. “sklep z elektroniką kraków”, “depilacja brwi kraków” albo “restauracja indyjska kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i w ten sposób pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także poprawę treści. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]