Jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących tworzenia raportu danych pozafinansowych, skieruj się na www.pracowniaregister.pl/raporty/.

Raporty danych pozafinansowych są coraz chętniej przygotowywane przez różne przedsiębiorstwa. Na ich opracowanie najczęściej decydują się wiodące marki – publiczne kompanie oraz międzynarodowe holdingi, ale spotyka się je także w nieco mniejszych przedsiębiorstwach. Najpopularniejszym rodzajem raportu danych pozafinansowych okazuje się CSR, a więc raport odpowiedzialności socjalnej. Z informacji, jakie w nim znajdziemy można wyczytać na przykład jakie są proporcje kobiet i mężczyzn na kluczowych stanowiskach kierowniczych, jak ważna jest dla firmy ekologia oraz w które akcje społeczne się angażuje. Czemu jednak opłaca się opracować raport danych pozafinansowych? O jakich rzeczach pamiętać przy jego wydaniu, aby dał oczekiwane skutki?

Czemu opłaca się przygotować raport danych pozafinansowych

Na raport danych pozafinansowych warto zdecydować się zwłaszcza ze względu na postrzeganie korporacji. Wydając raport CSR kreujemy wizerunek firmy zaangażowanej, co ma wpływ zarówno na zwiększenie ilości kontrahentów, jak i brak kłopotów z przyznaniem późniejszych pożyczek. Raport danych pozafinansowych poza tym pozwala na zbudowanie związków z lokalnymi organizacjami oraz władzami, a to okazuje się bardzo ważne dla wszystkich firm – zarówno lokalnych spółek, jak i ogólnoświatowych kompanii.

Publikacja raportu danych pozafinansowych

Stworzenie raportu danych pozafinansowych da spodziewane efekty jedynie wtedy, kiedy jego dane wydamy w atrakcyjnej dla klientów formie. Z tego względu po przygotowaniu informacji, warto zlecić przygotowanie publikacji raportu sprawdzonej agencji graficznej. Dzięki temu ewentualni klienci szybko wyszukają najistotniejsze informacje, co w dużym stopniu wpływa na ich zdanie o marce. Pamiętajmy również, że raport danych pozafinansowych będzie częścią strategii kształtowania image’u firmy – musi więc nawiązywać do publikowanych przez nią materiałów promocyjnych.

Siedziba:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]