Jeśli prowadzisz własną działalność, dobrze wiesz, jak kluczowa jest Twoja strona internetowa. To właśnie ona jest w stanie skłonić potencjalnego klienta do wybrania Waszych produktów. Ładna witryna to nie wszystko. Warto zadbać także o jej widoczność w wyszukiwarce. Z tego powodu niezbędna okaże się fachowa optymalizacja zrobiona przez naszych fachowców z optymalizacja.co.

Czym jest optymalizacja stron www? Odpowiadają fachowcy z optymalizacja.co

Optymalizacja strony www opiera się na modyfikacji kodu źródłowego oraz contentu na witrynie. Dzięki temu strona jest bardziej przyjazna dla internautów oraz robotów Google. Optymalizacja może polepszyć widoczność witryny w wynikach wyszukiwania po wpisaniu konkretnej frazy kluczowej.

Optymalizacja.co – co możemy dla Ciebie wykonać?

Nasz zespół wykonuje optymalizację sklepów internetowych i stron internetowych oraz projektuje wersje stron na urządzenia mobilne. Najpierw wyszukujemy słowa kluczowe wyszukiwane przez klientów. Na tej podstawie tworzymy unikatowy content i generujemy nagłówki podstron. Dodatkowo, modyfikujemy struktury adresów URL, nawigację strony, a także wprowadzamy inne konieczne poprawki. Zawsze kontaktujemy się indywidualnie z każdym klientem i dopasowujemy usługi do budżetu.