Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia rekomendowanego fotografa Google Nowy Sącz, skieruj się na www.fotografsv.pl

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania fotografii, które będą umieszczane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. By pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może też reklamować się specjalnym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]