Dowiedz się więcej o kufrach na motor na www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie nagminnie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motocykl. Jednak jaki kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż też na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Siedziba:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]