Zobacz, gdzie kupić środki czyszczące

Aby zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki do czyszczenia – likwidacja zabrudzeń każdego rodzaju

Oferta profesjonalnej chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, między innymi osadu z tłuszczów, kamienia kotłowego, ognisk pleśni bądź graffiti.

Chemia gospodarcza – zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na zabezpieczenie oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, preparaty chroniące przed graffiti, środki do osłony stali przed korozją, a także specjalne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale również nadają im piękny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]