Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zaopatrzysz się w oryginalne części Citroen.

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej samochody w naszym kraju są doceniane z uwagi na wysoką dostępność, przystępną cenę i przede wszystkim za dużą liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą uznaniem cieszą się takie modele jak C7, C8, C-Crosser, C-Elysse, Jumper, Nemo, Saxo, Xantia i Xsara. Oczywiście, tak jak auta innych marek, ulegają one awariom, zatem właściciele samochodów od francuskiego producenta powinni przygotować się na to, iż prędzej czy później będą zmuszeni nabyć części zamienne.

Części zamienne do Citroena, które często kupujemy

To, które części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od konkretnego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której powstają inne awarie. Na początku trzeba na pewno wspomnieć o substancjach chemicznych, które ulegają zużyciu w wyniku normalnej eksploatacji auta. Są to najczęściej płyn hamulcowy, olej silnikowy, płyn chłodniczy i czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji. Systematycznych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno zaniedbywać, wymagają też moduły układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Gdzie wygodnie i tanio zdobyć części do Citroena?

Najlepszym wyborem będą zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, często pochodzące z chińskich manufaktur, w wielu przypadkach charakteryzują się niską jakością, co niekorzystnie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen części zamienne winni nabywać w sklepach specjalizujących się w dystrybucji podzespołów do francuskich samochodów. Jeżeli w sąsiedztwie żaden z podobnych nie działa, wszelkie niezbędne części można nabyć online.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]