Firma Peugeot jest bardzo dobrze rozpoznawalna przez rodzimych kierowców. Do często spotykanych na ulicach w naszym kraju modeli z francuskiej stajni zaliczyć należy przede wszystkim modele 307, 406 oraz 807, a także użytkowe auta jak np. Partner, Boxer czy Bipper. W rzeczy samej gama samochodów Peugeot dostępnych w salonach jest zdecydowanie szersza i zamyka się w kilkudziesięciu modelach z wielu ostatnich lat. Samochody znad Sekwany są lubiane m.in. za rozsądne koszty eksploatacji, rozbudowaną bazę serwisową oraz urozmaicone wyposażenie. Znaczny wpływ na popularność tej marki ma również wysoka dostępność oryginalnych części zamiennych oraz dedykowanych dodatków.

Części do Peugeota – które często się eksploatują?

Auta tej francuskiej marki, mimo dość wysokiej wytrzymałości, również z czasem w końcu się psują. Najczęściej zastępowane części Peugeota to skrzynia biegów (bardzo rozpowszechniona uciążliwość eksploatacyjna to trudności z wrzuceniem biegu wstecznego), elementy zawieszenia i hamulce. Kierowcy przychodzi do warsztatu również z problemem związanym z mechanizmem kierowniczym (przede wszystkim z tzw. maglownicą). Poza tym należy napomknąć też o typowym zużywaniu się małych elementów jak żarówki, uszczelki, wycieraczki i klocki hamulcowe

Gdzie ekspresowo i łatwo kupić części do Peugeota?

Aby mieć pełną pewność, iż serwis da oczekiwane rezultaty, warto kupować części zamienne ze stosownymi certyfikatami, które są polecane przez Peugeot. Najlepiej zrobimy kupując je w sklepie koncentrującym się na sprzedaży części do francuskich samochodów – zyskujemy wtedy gwarancję ich najwyższej jakości i kompletnej kompatybilności z naszym samochodem. Zamówienie oryginalnych części zamiennych Peugeot bez trudu możemy złożyć w sklepie online.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]