Jeśli potrzebujesz części Dacia, skieruj się tu

Dacia to rumuński producent motoryzacyjny, który współdziała z francuską marką Renault od dnia powstania. Nad Wisłą auta tej firmy cieszą się dużym popytem wśród klientów – są obszerne, dostępne w atrakcyjnych cenach, komfortowe, zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, a części Dacia można bez trudu kupić w wielu zakładach samochodowych i sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Zgodnie z statystyk w 2018 r. najczęściej nabywanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w tym okresie kupiono około 10 tys. tych aut. Na drugiej pozycji uplasowała się Dacia Sandero z liczbą prawie 6,5 tysiąca kupionych egzemplarzy. Kupujący ochoczo decydowali się także model Lodgy.

Elektryka, układ wydechowy – te części Dacia kiedyś kupisz

Wedle opinii kierowców samochodów firmy Dacia, zużyciu po kilku latach mogą ulec części takie jak np. światła, układ wydechowy, elektryka, jak również elektronika, jednakże jest to normalne przy codziennej eksploatacji auta. Na szczęście najczęściej ulegające zużyciu części Dacia można kupić w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, w których znajdziemy zarówno wyposażenie wewnętrzne aut, elementy układu wydechowego, jak i podwozia. Dzięki rozległej ofercie sklepów można doskonale zatroszczyć się o każdą, nawet tak drobną część naszego auta jak oprawka kluczyka czy spinki nadkola.

Zaopatrz się w części Dacia przez internet

Czemu opłaca się zamówić części Dacia przez internet? Przede wszystkim ze względu na szeroki wybór modułów eksploatacyjnych, jak również przystępne ceny. Z asortymentu sklepów online na co dzień korzystają nie tylko zawodowi mechanicy samochodowi, którzy poszukują części do warsztatów, ale także klienci indywidualni.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]