Dowiedz się, gdzie zamówić derki

Derka specjalne przykrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również osłony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można obecnie nabyć w sklepach online jeździeckich? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]