Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże marki, jest to równolegle sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim unikalnym, pysznym bądź zdrowym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, by towar długo zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w butelki i słoiki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie – czy warto?

Oczywiste jest, iż oferty od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. soki, pasty warzywne lub dżemy, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest wobec tego dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami z reguły można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób również otrzyma je dużo szybciej.

Co kupimy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do przechowywania soków, wina bądź piwa) i słoiki. Transportowane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą też odebrać zakupiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z słoikami oraz butelkami hurtowo można również kupić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]