Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto postawić na stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tych produktów jest wiele, a kontrola docierających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich ciekawa właściwość. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który model najlepiej spełni oczekiwania w Twoim mieszkaniu? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Plusy rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Pełna możliwość kontroli ilości światła docierającego do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbieżnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Jeśli już piszemy o montażu – jest on banalnie łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub i gwoździ oraz wiercenia. Każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień noc.
Duża ilość opcji kolorystycznych w ofercie powoduje, iż te produkty odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień noc dostępne są także w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. W czasie zakupów polecamy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Istnieje również opcja spersonalizowania towaru na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowego wymiaru.