Dowiedz się więcej o profesjonalnych drukarkach 3D na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz instrumenty. Ocenia się, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można aż o 90% zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Kolejnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można szybko otrzymać identyczne prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w rozmaitych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest trwały oraz dokładny, a w czasie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie występują zniekształcenia.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]