Kup matę dezynfekcyjną przejazdową na https://verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w służbie zdrowia, przemyśle, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu sektorach – na stacjach benzynowych, w myjniach, warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, a więc wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także redukują ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na butach różnych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i wygoda zatrudnionych oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]