Zobacz, gdzie zamówić gąsior na wino.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]