Kup lonżę jeździecką na https://horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża dla konia to sprzęt popularnie używany w trakcie lekcji jazdy konnej oraz treningów. Jakiego rodzaju lonże dla konia są obecne w sklepach? Z czego są wykonywane te przyrządy i gdzie poleca się je kupić?

Typy oraz funkcja lonży dla konia

Lonża dla konia to stosunkowo długa linka, przeważnie 5-8 metrowa, na której prowadzony jest koń w trakcie nauki jazdy i doskonalenia umiejętności związanych z trzymaniem wodzy, łapaniem strzemion, dosiadaniem, jak również utrzymywaniem balansu w siodle. Zwierzę prowadzi się po zarysie okręgu, zaś lonża używana jest do kontroli reakcji konia. Sprzęt ten wykorzystują także artyści cyrkowi oraz zawodnicy woltyżerki do doskonalenia technik i zabezpieczania prezentowanych ewolucji. Lonża jest prócz tego pomocna przy hipoterapii. Lonżę jeździecką stosuje się też w czasie ćwiczeń bez dżokeja – w takim wypadku służy do szkolenia młodych zwierząt oraz zapewnienia im należytej dawki aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na asortyment od uznanych firm

Szerokie spektrum akcesoriów jeździeckich znajdziesz w dobrze wyposażonych sklepach internetowych oferujących profesjonalny sprzęt w rozsądnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże dla konia najlepszych marek – między innymi Kerbl, Imperial Riding czy Start. Poszukujesz lonży dla konia w czerwonym, turkusowymalbo brązowym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade gwarantuje szeroki wybór artykułów, które spełnią oczekiwania nawet najwybredniejszych entuzjastów jazdy konnej. W ofercie oferowane są lonże wyprodukowane między innymi z nylonu. Lonże wytworzone są z miłego w dotyku, miękkiego tworzywa i zaopatrzone w obrotowy karabińczyk.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]