Jeśli szukasz maseczki z przyłbicą, koniecznie wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, pod każdym względem przeistoczył nasz bieg życia oraz kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze różnych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do restauracji lub apteki, gdzie zwykle przebywamy w większej grupie ludzi, powinniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Komfortowa maseczka wielokrotnego użytku w formie mini przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maski z tkaniny za niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi plusami są trwałość, komfort i dosłownie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można też czyścić ręcznie (do trzydziestu razy!) w wodzie z detergentem.

Kto może korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby cierpiące na astmę, starsze czy regularnie uprawiające sport docenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne uznają za zaletę najmłodsi użytkownicy.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]