Zobacz, gdzie zamówić mydło antybakteryjne

Mydło dezynfekujące eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania przeróżnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – stosowanie

Mydła o właściwościach bakteriobójczych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez zakłady pracy, przemysł spożywczy czy placówki medyczne. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, przeznaczone do mycia ciała, włosów i skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które gwarantują wysoki stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem niebywale ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2500 doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance skutecznie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i łatwo spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących czynników – można je stosować codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i przyznawanym towarom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]