Jeśli chcesz zamówić etykiety na wódkę weselną, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej zalążka najchętniej wręczanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na imieniny, Sylwestra czy ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – alkohol jako wyjątkowy prezent od Państwa Młodych

Na weselach trunki nie tylko stoją na stołach, ale też coraz częściej Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednakże takie butelki z wódką mogą także stać się w fajną pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, na których można zamieścić informację o imionach nowożeńców, miejscu i dniu ślubu lub wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych wzorach i kolorystyce, w związku z tym bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu urodzinowym.

Personalizowane etykiety na bimber – ozdabiaj swoje alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz swoje nalewki, wina bądź soki, a potem wręczasz je kolegom lub rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]