Dowiedz się, gdzie nabyć okiennice wewnętrzne, wejdź na https://skyshutters.pl

Urządzając pomieszczenia, z rzadka przeznacza się wiele czasu na okna. Zazwyczaj decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, to znaczy firany oraz zasłony, które nieraz łączone są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne rzadko znane nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale też na drzwi – zastosowanie shuttersów

Nadrzędną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, a więc można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od kaprysu domowników. Producenci wytwarzają je z drewna, z płyt pilśniowych, a także polichlorku winylu (PCV). Okiennice wewnętrzne shutters montuje się przeważnie na oknach, jednakże doskonale sprawdzą się też na drzwiach garderoby. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w polskich domach widuje się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale większa część z nas na pewno w kinie bądź w telewizji, bowiem te okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w RPA oraz w Australii.

Shuttersy nadają pomieszczeniom nadzwyczaj gustowny wygląd

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko doskonale się prezentują, ale mają także pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób regulować użycie padającego światła: latem uniemożliwiać gromadzenie się ciepła we wnętrzach, a w zimne – utrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z licznymi stylami wnętrz i można umieścić je na większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zamówienie, co sprawia, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom nader gustowny wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości domu. Należy dodatkowo podkreślić, że ustawienie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest regulowane bez stosowania sznurów, co posiadacze zwierzaków oraz rodzice małych dzieci, które rozerwać dyndające łańcuszki, uznają zapewne za dodatkową zaletę.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]