Jeśli chcesz nabyć części do Renault Kraków, koniecznie sprawdź france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]