Dowiedz się, gdzie zamówić słój z kranikiem

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]