Planujesz organizację imprezy w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i o czym należy pamiętać przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega także kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) oraz całoroczne. Wybór stosownego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Wytrzymałe i łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a proste składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają też ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całego szkieletu.