Dowiedz się więcej o drzwiach dwuskrzydłowych zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne mają sporo funkcji – strzegą przed kradzieżą, separują od zgiełku docierającego z ulicy oraz chronią dom przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Czemu opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe nie odkształcają się

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi zewnętrzne od lat cieszą się ogromną popularnością, z uwagi na swoją trwałość i właściwości. Organiczny materiał wygląda świetnie i można go wykończyć na rozmaite sposoby. Odpowiednio zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie, a mimo tego w domu daje się odczuć komfort cieplny. Szukając drzwi do domu warto zwrócić uwagę na modele o przekroju 68 mm albo 92 mm. Z uwagi na swoje parametry znacznym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie wykrzywiają się i ciężko je uszkodzić, więc wspaniale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane są wyposażone w najlepsze uszczelki.

Co posiadają drzwi wejściowe?

Producenci oferują też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w przypadku nietypowych otworów na drzwi. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla osób, które kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeśli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, należy skorzystać z oferty producenta, który wykona nietypowy projekt na zamówienie, a przy tym zagwarantuje długą gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych można umieścić rewelacyjnie prezentujące się szyby, na przykład ornamentowe. Kupujący mogą również wybierać spośród rozmaitych modeli szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, należy też uwydatnić pozostałe cechy, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Wyłamanie ich jest utrudnione, gdyż obecnie coraz częściej zaopatruje się je w zabezpieczenia antywyważeniowe. Gwarantuje to mieszkańcom stosowne bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają także trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Aby zabezpieczyć powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, w trakcie ich produkcji stosuje się środki impregnujące najwyższej jakości.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]