Dowiedz się, gdzie zamówić blachy na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto ich używać? Opisujemy panele dachowe na rąbek stojący oraz możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – estetyka oraz wytrzymałość

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze grono entuzjastów, dlatego że wspaniale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Odporna na uszkodzenia i bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek może być używana zarówno w współczesnych domach, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są przywożone na teren budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na rdzę oraz świetnie pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zredukuj koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem zastosowanej technologii oraz trwałości. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i wykończone dodatkową warstwą zapewniającą ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie UV czy deszcz i śnieg. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych modelach, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają również zminimalizować koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08