Jeżeli ciekawi Cię najlepsza oferta wypraw w góry, skieruj się na www.exploruj.pl

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem doceniającym solidnie opracowane i bezpieczne eskapady pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Planujemy wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o znacznej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Umożliwiają zarazem spełnienie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają naturę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy oraz Himalaje.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]