Kurs gotowania dla dzieci - tutaj poznasz korzystną ofertę.

Dzieci kochają pomagać w kuchni – ozdabiać ciastka czy wybierać i podawać składniki. Pragniesz podsycić fascynację swojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w wieku od 6-10 lat. Podczas kursu dzieci kształtują swoją kreatywność oraz uczą się niezależności i co najważniejsze – zdobywają przydatne umiejętności. A jednocześnie świetnie się bawią. Komponowanie ciekawych smaków, nauka nieskomplikowanych przepisów oraz wybieranie oraz mieszanie składników – całość powoduje, że maluchy ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają także zasady, jakie obowiązują w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą też partycypować rodzice, dlatego jest to wspaniała okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a później poczęstować się tym, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny. W czasie warsztatów maluchy przyrządzają danie główne oraz deser. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia ozdobionej świeżymi składnikami, aromatycznej pizzy, czy też ugotować wyborny makaron na słono lub słodko. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują też wyśmienity deser – mus z kruchym ciastem i lodami truskawkowymi. Lekcja poprzez zabawę to doskonała metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych dań daje pociechom dużo szczęścia. Nawet najbardziej krnąbrne dziecko będzie z zaangażowaniem oddawało się przyrządzaniu znakomitej pizzy lub ozdabianiu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z maluchami.

Siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]