Poznaj dalsze szczegóły o warsztatach kulinarnych Kraków.

Uczestnictwo w warsztacie kulinarnym to znakomity pomysł na zdobycie przydatnych umiejętności – nauczenie się podstaw gotowania, przyswojenie sobie odpowiednich praktyk produkcyjnych oraz tajników różnych receptur. Do kogo kierowana jest oferta? Czy warto skorzystać z kursu kulinarnego?

Warsztat kulinarny – dla amatorów i zaawansowanych

Kunsztu w gotowaniu nie nabywa się z dnia na dzień – mistrz kulinarny poświęca wiele lat na zaznajomienie się z zawiłymi recepturami oraz doskonalenie swojej wiedzy. Jeśli chcesz naśladować najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i skorzystaj z doświadczenia doświadczonych szefów kuchni, którzy poznali sekrety technik gotowania, a teraz dzielą się nimi z nowymi adeptami. Oferta adresowana jest do rozmaitych grup odbiorców – zarówno do amatorów, którzy zaledwie zaczęli swoją historię z gotowaniem, jak i do osób, które chcą doskonalić posiadane już umiejętności. Warsztaty kulinarne gwarantują znaczną różnorodność tematyczną – można partycypować w zajęciach z kuchni tajskiej, uczyć się przygotowywać smakowite steki wołowe, doskonalić receptury ciast, deserów i innych słodkich produktów, jak również poznawać przepisy vege.

Doskonal swój talent!

Jak przebiega warsztat? Warsztaty kulinarne zostały podzielone na dwa etapy – szkolenie praktyczne oraz teoretyczne. Panel teoretyczny służy wyjaśnieniu podstawowych technik, natomiast część praktyczna jest całkowicie dedykowany nauce przygotowania wybranych potraw. Uczestnicy wszelkie dania sporządzają własnoręcznie, uczą się też sztuki dekorowania potraw na talerzu, a nad wszystkim czuwają specjaliści. Pragniesz pozyskać nowe umiejętności kulinarne i podawać swoim gościom zachwycające dania? Jeżeli interesują Cię efektywne kursy kulinarne prowadzone z naciskiem na praktykę, sięgaj po warsztaty oferowane przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową.

Siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]