Na domygoralskie.com zamówisz budowę nowoczesnych domów drewnianych

Coraz więcej osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w polskim krajobrazie przeważały domy w kształcie popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Cechowały się również dużymi stratami energii. Teraz wygląda to całkiem inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy z drewna, które stanowią połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy budowane z drewna to aktualnie doskonały przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach nazywa się również styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach pokryty gontem, balkon bądź weranda – to typowe cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu podhalańskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają także inne nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stosują dość zwartą bryłę budynku, polecają dobór właściwych okien oraz solidne ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu podhalańskim połączonym z nowoczesnymi elementami spotkać można najczęściej w jednym regionie naszego kraju. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt doświadczonemu architektowi

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Dlatego najlepiej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Dokładnie tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a równocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Siedziba:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]