Producent stolarki drewnianej - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Naturalne okna drewniane są niezwykle wytworne i funkcjonalne. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od starych budynków po futurystyczne wnętrza. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i dlaczego są one chętnie zamawiane w Polsce?

Producent okien drewnianych – naturalne materiały

Okna drewniane charakteryzują się współcześnie optymalnym współczynnikiem strat ciepła, ponieważ wytwarzane są z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a utrzymanie czystości jest błyskawiczne. Okna drewniane prezentują się wyjątkowo efektownie, mają zaokrąglone ramy, tradycyjne rączki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – np. modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Naturalne tworzywa w połączeniu z innowacyjnymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak popularne w Polsce.

Producent okien drewnianych – wybierz bezproblemowe otwieranie

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia niskie straty ciepła oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno można poddawać zabiegom konserwacyjnym, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Trzeba dodać, że producent okien drewnianych wytwarza również trwałe balustrady, pasujące do zabytkowych budowli lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy odnawianiu wnętrz – to element naturalny i absolutnie zdrowy dla środowiska. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, wytrzymałe i harmonijne elementy drewniane.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]