Na barteksitarski.pl otrzymasz kompleksową pomoc profesjonalisty w zakresie tworzenia projektów domów drewnianych całorocznych.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska konstrukcja sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna technologia

Nowoczesne domy drewniane nie są już wyłącznie w sferze marzeń. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż murowane domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej powszechne. To mieszanka nowoczesności z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dają komfort taki sam jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – korzystny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, co sprawia, że w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo całość prac realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]