Jeżeli potrzebujesz zlecić aktualizowanie WordPressa, skieruj się tutaj.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych CMS-ów. Dzięki temu, że bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a przy tym jest bardzo szybki, wykorzystuje się go współcześnie do tworzenia sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron. Aczkolwiek ten CMS bywa źródłem kłopotliwych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Czemu warto polecić aktualizację WordPressa ekspertowi?

Utrzymanie strony na aktualnej wersji WordPressa jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednak firmy po utworzeniu strony lekceważą regularną instalację kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki hakerów czy infekcję przez wirusy. Oprócz tego, pomimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Wobec tego konieczne jest, aby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, rekomenduje się zlecić utrzymanie WordPressa ekspertowi.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki nad stroną?

Usługa opieki technicznej nad stroną to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak większych jak i małych podmiotów, którzy troszczą się o skuteczne i nieprzerwane działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest też freelancerom oraz blogerom posiadającym własne strony internetowe. W elementarnym dostępnym pakiecie znajduje się eliminacja skutków działania malware, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są też przeróżnego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]